BALIK KARNAWAŁOWY

Utworzono dnia 15.03.2021

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są baliki karnawałowe.

Balik karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas. W dniu 10.02.2021r. odbył się balik karnawałowy dla uczniów klas I - III.

Tego dnia w naszej szkole pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek,

można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, dżentelmenów, krakowianki, kotki, myszki, biedronki....

nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Piękny wystrój klas i sali gimnastycznej wprowadził dzieci w radosny nastrój

oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Bogaty program zabaw i konkursów sprawił, iż żadne dziecko się nie nudziło.

Chociaż czas "pandemii" wymusił na nas zorganizowanie zabawy osobno dla każdej klasy,

to i tak wszyscy bawili się wspaniale, a uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Balik umożliwił dzieciom i ich wychowawczyniom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz pomoc w poczęstunkach klasowych.

Kolejny balik karnawałowy już za rok!!!