CIEKAWI PRELEGENCI W SZKOLE

Utworzono dnia 17.01.2020

13.12.2020 w rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego w naszej szkole gościł pan Paweł Czudowski.

Podzielił się swoimi spostrzeżeniami z tego czasu. Opowiedział o realiach w których musieli odnaleźć się Polacy

i sytuacji społecznej z którą na co dzień się zmagali.

Kolejnym gościem, który zawitał w naszych szkolnych progach w dniu 18.12.2019, był pan Jakub Gewert.

Zawodowy tenisista- ziemny, żywy przykład, że ciężka praca w sukces się obraca.

Uczniowie mieli możliwość usłyszenia, jak wyglądała jego długa droga do osiągnięcia światowego sukcesu zawodowego,

za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Natomiast w dniu 03.01.2020 odwiedził naszą społeczność pan Mateusz Wełnitz- absolwent Gimnazjum Stowarzyszenia„Rodzice- Dzieciom”,

przyszły pilot sił lotniczych wojska polskiego. Podzielił się pasją, która zdeterminowała go do obrania takiej ścieżki edukacyjnej.

Młodzież starszych klas mogła dostrzec, że marzenia połączone z ciężką pracą mogą stać się sposobem na życie i przyszłym zawodem.

ZAŁĄCZNIKI