KAŻDY ŚWIĘTY CHODZI UŚMIECHNIETY ...

Utworzono dnia 01.12.2014

29-tego października br. mogliśmy poczuć się troszkę jak w Niebie. Nasza klasa przyozdobiona biało niebieskimi balonami oraz wykonanymi przez dzieci aniołkami gościła cały zastęp pięknych aniołów i świętych. Przybyli oni na  bal  pod hasłem „Każdy święty chodzi uśmiechnięty”. Dzieci dowiedziały się kim  jest „święty”  i miały okazję poznać kilku z nich. Przybyli na nasz bal i sami bardzo ciekawie się zaprezentowali.  Przybył nawet sam Edmund Bojanowski, nasz opiekun w Niebie. To m.in. dzięki  niemu wiemy, że każdy ma szansę zostać świętym kochając i troszcząc się o swoich bliźnich. Były śpiewy, tańce, konkursy i słodki poczęstunek przygotowany przez mamusie – jednym słowem NIEBIAŃSKA ZABAWA!