MAJSTERKOWO - KLASY PIERWSZA I DRUGA

Utworzono dnia 05.06.2023

17 maja br. klasy I i II udały się na warsztaty edukacyjne w ramach  programu „Majsterkowo" do  Castorama Polska w Gnieźnie. Tym razem zajęcia odbywały się na holu Galerii Gniezno. Podczas warsztatów dzieci zapoznały się ze sztuką tworzenia obrazów przy pomocy gwoździ i sznurka „String Art".  Samodzielnie wykonały piękne obrazy – serduszka dla swoich najbliższych. Zajęcia prowadził Pan Andrzej Dorobek – tata uczniów naszej szkoły, który  wspaniale i z ogromnym zaangażowaniem wprowadzał dzieci w tajniki majsterkowania. Dzieci pracowały z wielką wytrwałością i  poświęceniem, tym bardziej, że zwłaszcza dla najmłodszych nie było to wcale łatwe zadanie. Jak okazało się jednak efekt końcowy był bardzo satysfakcjonujący. Dzieci były bardzo zadowolone i szczęśliwe ze swojej pracy i otrzymanych upominków od Castorama Polska. Taka możliwość  spędzenia aktywnego, ciekawego, a zarazem bardzo pożytecznego czasu jest wspaniałą  praktyczną lekcją - lekcją życia, podczas której nabyte umiejętności z pewnością nie raz przydadzą się każdemu w codziennym życiu i funkcjonowaniu. Dzięki Panu Andrzejowi dzieci miały możliwość uczestniczenia w kolejnej lekcji z pasją -  pasją, która zaraża i inspiruje.

ZOBACZ  ZDJĘCIA CZĘŚĆ PIERWSZA

ZOBACZ  ZDJĘCIA  CZĘŚĆ  DRUGA