PASOWANIE NA UCZNIA

Utworzono dnia 25.02.2021

Dnia 29 stycznia 2021r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w swojej pierwszej akademii szkolnej,

na której złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej.

Pasowanie na ucznia, to jedna z najważniejszych i niezapomnianych uroczystości szkolnych.

Pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowany program artystyczny, którym udowodnili, że są gotowi do sumiennej nauki i pracy w szkole.

Po części artystycznej złożyli uroczyste ślubowanie, a pan Dyrektor dokonał aktu pasowania na ucznia.

Pierwszaczki oprócz pamiątkowego dyplomu otrzymały także upominek.

Po pasowaniu pan Dyrektor złożył najmłodszym uczniom życzenia powodzenia i wielu sukcesów w nauce.

Dziękujemy Państwu Natalii i Dariuszowi Pankowskim za pomoc w uwiecznieniu tych pięknych chwil,

dzięki czemu nieobecni w tym dniu Rodzice mogli zobaczyć swoje pociechy.