...PIERWSZE MIEJSCE ZA NAJLEPSZĄ PRACĘ ...

Utworzono dnia 31.10.2023

19 października w Centrum Edukacyjno - Formacyjnym miało miejsce podsumowanie i wręczenie nagród miejskiego konkursu związanego z obchodami XXIII Dnia Papieskiego, którego tegoroczne hasło brzmiało „Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia”.

Podczas uroczystości wręczania nagród obecni byli: ks. bp. R. Orchowicz, zastępca Prezydenta Miasta Gniezna pan M. Powałowski, przedstawiciele Urzędu Miasta, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele i inni zaproszeni goście.

W najmłodszej kategorii wiekowej dwóch uczniów z naszej katolickiej szkoły „Rodzice - Dzieciom” znalazło się w gronie wyróżnionych i nagrodzonych. Tymoteusz Kosmala z II klasy otrzymała za swoją piękną pracę wyróżnienie, a pierwsze miejsce za najlepszą pracę w kategorii zajął uczeń z klasy III, Franciszek Kaczmarek.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i cieszymy się z Waszego zaangażowania w udziale w konkursie. Franciszkowi i Tymoteuszowi życzymy kolejnych sukcesów.