RANCZO POD OLSZYNĄ ...

Utworzono dnia 06.06.2023
W dniach 30 i 31 maja uczniowie klas 2 i 3 byli na dwudniowej wycieczce w Ciechocinku. Zielona Szkoła w gospodarstwie agroturystycznym "Ranczo pod Olszyną" okazała się wspaniałym czasem, a piękna pogoda pozwoliła w pełni skorzystać z wszystkich zaplanowanych atrakcji.
A było ich mnóstwo: spotkanie z pszczelarzem, przejażdżka na koniu i tramwajem konnym, strzelanie z łuku i z wiatrówki, pyszne obiadki, ognisko, dyskoteka, nocka bez rodziców, zwiedzanie Ciechocinka, przerwa na lody, zawody sportowe, zabawy na placu zabaw, ciekawostki o zwierzętach, tenis stołowy... Wspomnienia tych radosnych chwil skłaniają już dzieci do planów na przyszły rok. Zielona Szkoła owszem, ale na cztery dni albo nawet osiem ????